Verslo naujienos jums patogiu metu

Tai, kas aktualu kiekvienam versliam žmogui

5 geriausi buitiniai prietaisai, kurie išlaikys jūsų vonios kambarį vėsų ir sausą

Nesvarbu, ar apsistojate viešbučiuose, ar nuomojatės namus, užsiregistravimas vietoje gali tapti ne tik malonia, bet ir varginančia patirtimi. Palikti savo asmeninius daiktus ir priversti juos palikti savo daiktus yra labiausiai erzinanti viso to dalis. Tačiau daiktų palikimas nebūtinai reiškia, kad viešbučio savininkas ar nuomotojas juos pasiims, kai išsiregistruosite. Vietoj to turite sugalvoti būdų, kaip padaryti jų viešnagę kuo malonesnę, kad jie neišsiregistruotų ir nepaliktų visko. Asmeninių daiktų laikymas vėsioje, sausoje ir kvepiančioje vietoje yra tik vienas iš būdų, kaip jiems sudaryti įspūdį, kad negalėtumėte būti laimingesni be jų. https://www.lunos.lt/lt/produktai/product/11/mini-rekuperatorius-lunos-ego/

Veikiančiame vonios kambaryje turėtų būti

Nors bet kuris vonios kambarys gali būti laikinas šaldytuvas, oro drėgmė ir vandens temperatūra yra svarbiausi veiksniai, padedantys išlaikyti jūsų daiktus vėsius ir sausus. Jei jūsų vonios kambaryje nėra tokios temperatūros ar drėgmės, kokios reikia jūsų daiktams, turite susirasti naują vonios kambarį. Tada susiraskite vonios kambarį, kurio temperatūra būtų apie 60-65 laipsniai, o drėgmės lygis – 35 proc. arba mažesnis. Vanduo yra svarbiausias vonios kambario elementas, nes jis gali ir vėsinti, ir drėkinti orą. Toliau raskite vonios kambarį su maišytuvu, kuris leidžia karštą ir šaltą vandenį. https://www.lunos.lt/lt/produktai/product/2/sieninis-mini-rekuperatorius-lunos-e2/36/ Naudodami karštą vandenį daiktams vėsinti, galite sugadinti daiktą, jei jis pagamintas iš metalo. Vietoj to naudokite šaltą vandenį, kad sumažintumėte oro temperatūrą vonios kambaryje, o daiktus laikykite vėsioje ir sausoje vietoje.

Lengva prieiga prie vandens

Vanduo yra labai svarbus vonios kambario elementas, todėl geriausia naudoti vonios maišytuvą ir orui vėsinti, ir drėkinti. Kai kuriuose viešbučiuose gali būti tiekiamas ledu pripildytas aušintuvas, tačiau naudoti vonios kambario maišytuvą gali būti veiksmingiau. Toliau raskite vonios kambarį, kuriame yra lengvai pasiekiamas vandens šaltinis, pavyzdžiui, kriauklė arba automatas. Jei jums reikia vandens daiktams atvėsinti arba jiems plauti, turite rasti lengvai prieinamą šaltinį. https://www.lunos.lt/lt/produktai/product/13/ventiliatorius-lunos-silvento-ec/36/ Tada raskite vonios kambarį, kuriame yra prieinamas vandens šaltinis, pavyzdžiui, kriauklė arba automatas. Vandens buteliu galite pripildyti vandens dozatorių arba galite pasinaudoti kriaukle, kad pripildytumėte vandens buteliuką.

Naudokite tinkamus tualeto reikmenis

Norint išlaikyti daiktus vėsius ir sausus, svarbu žinoti, kada naudoti aušintuvą, o kada drėkintuvą. Geriausia naudoti rankšluostį arba drėgną šluostę, kad sumažintumėte vonios kambario temperatūrą ir išlaikytumėte savo daiktus vėsius. Tada raskite vonios kambarį, kuriame po ranka būtų rankšluostis arba šluostė, kad galėtumėte sumažinti vonios kambario temperatūrą ir išlaikyti daiktus vėsius. Svarbu tualeto reikmenis derinti su vėsios ir sausos aplinkos poreikiu. Švariems rankšluosčiams ir skalbiniams laikyti naudokite vėsintuvą – tai puikus būdas išlaikyti vonios kambarį vėsų, o daiktus – švarius ir sausus.

Įrenkite ištraukiamąjį ventiliatorių arba oro sausintuvą

Ištraukiamieji ventiliatoriai, dar vadinami oro sausintuvais, puikiai pašalina drėgmės perteklių iš oro. Vonios kambaryje sumontavus ištraukiamąjį ventiliatorių arba naudojant rankšluostį ar drėgną šluostę, vonios kambaryje sumažės drėgmės lygis ir jūsų daiktai išliks vėsūs. Tada susiraskite vonios kambarį, kuriame drėgmės lygis būtų žemas, pavyzdžiui, 35 proc. ar mažesnis. Esant mažam drėgmės lygiui bus lengviau įrengti ištraukiamąjį ventiliatorių arba oro sausintuvą. Vonios kambaryje taip pat galite įrengti ištraukiamąjį ventiliatorių. Jei apsistojote viešbutyje, pasiteiraukite registratūroje, ar jie gali jums suteikti ištraukiamąjį ventiliatorių. Arba, jei nuomojatės namą, pasiteiraukite šeimininko, ar name yra ventiliatorius, kuriuo galėtumėte naudotis.

saugokite šviesą ir orą nuo grindų

Sumažinus oro temperatūrą ir laikant jį vėsų, paviršius tampa drėgnas ir slidus. Drėgnos grindys pavojingos jūsų daiktams, nes tai puiki vieta bakterijoms veistis ir daryti žalą jūsų daiktams. Toliau raskite vonios kambarį, kuriame būtų žemas drėgmės lygis, pavyzdžiui, 35 proc. ar mažiau. Esant mažam drėgmės lygiui bus lengviau įrengti ištraukiamąjį ventiliatorių arba oro sausintuvą. Vonios kambaryje taip pat galite įrengti ištraukiamąjį ventiliatorių. Jei apsistojote viešbutyje, pasiteiraukite registratūroje, ar jie gali jums suteikti ištraukiamąjį ventiliatorių. Arba, jei nuomojatės namą, pasiteiraukite šeimininko, ar name yra ventiliatorius, kuriuo galėtumėte naudotis.

Patikrinkite savo namų temperatūrą

Drėgmės lygis jūsų namuose turės įtakos jūsų vonios kambario aušintuvo veikimui, todėl turite patikrinti ir savo namų temperatūrą. Tada susiraskite vonios kambarį, kuriame būtų žemas drėgmės lygis, pavyzdžiui, 35 proc. ar mažiau. Esant mažam drėgmės lygiui bus lengviau įrengti ištraukiamąjį ventiliatorių arba oro sausintuvą. Vonios kambaryje taip pat galite įrengti ištraukiamąjį ventiliatorių. Jei apsistojote viešbutyje, pasiteiraukite registratūroje, ar jie gali jums suteikti ištraukiamąjį ventiliatorių. Arba, jei nuomojatės namą, pasiteiraukite šeimininko, ar name yra ventiliatorius, kuriuo galėtumėte naudotis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *