Verslo naujienos jums patogiu metu

Tai, kas aktualu kiekvienam versliam žmogui

Pigios ir kokybiškos apskaitos paslaugos

Šiandien tęsiame temą apie paslaugas skirtas verslui. Kadangi Lietuvoje vyrauja smulkusis verslas, todėl natūraliai čia yra daug įmonių, kurios teikia paslaugas būtent mažoms įmonėms. Labai gerai, kada verslininkai orientuojasi pagal rinką ir siūlo atitinkamas paslaugas. Prieš daugiau nei penkiolika metų apskaitos paslaugos kainavo gana daug ir dažniausia reikėjo įmonėje turėti atskirą buhalterį. Tačiau bėgant metams daugėjo kompanijų, kurios teikia tokias paslaugas, todėl rinkoje atsirado tokios paslaugos, kaip buhalterinės apskaitos tvarkymas. Dažnai smulkiam verslui nėra lengva verslo pradžioje samdyti savo buhalterį, todėl tokios kompanijos yra labai naudingos. Už šimtą ar penkiasdešimt eurų galima tvarkyti jūsų įmonės buhalterinius dokumentus ir juos laiku pateikti valstybinėms institucijoms. Aišku, labai svarbu, kad tokios paslaugos būtų teikiamos profesionaliai. Kas jau kas, o buhalterijos tvarkymų užsiimantys darbuotojai negali daryti klaidų. Tokios klaidos gali labai brangiai kainuoti, todėl rekomenduotina prieš samdant tokią kompaniją pasidomėti apie jos veiklą. Internete nesunkiai rasite daug svetainių, kuriose pateikiami atsiliepimai apie įvairias paslaugas. Kiekvienas norintis sužinoti, kaip įmonė dirba gali sukurti naują temą ir interneto vartotojai mielai pasidalins naudinga informacija. Aišku, kiekvieną faktą reikia tikrinti. Juk jeigu kažkas internete sako, kad įmonė dirba prastai, reikia išsiaiškinti ar tas žmogus aplamai pirko paslaugas. Juk gali būti toks variantas, kad vykstant konkurencinei kovai konkurentai kenkia kompanijoms. Tačiau praktikoje, tai labai retas reiškinys, todėl naudokite forumais, socialiniais tinklais ir prieš pirkdami paslaugas sužinokite kuo daugiau naudingos informacijos.

Ar už penkiasdešimt eurų galima pirkti apskaitos paslaugas?

Realiai yra tokių kompanijų, kurios net ir už tokią mažą sumą, gali tvarkyti jūsų verslo dokumentus. Tačiau reikia žinoti tai, kad paslaugų teikimo sutartyje bus apribotas atliekamas darbas. Dažniausiai už tokius pinigus galės įmonėje dirbti maksimalia du darbuotojai ir per mėnesį galima išrašyti ne daugiau penkiasdešimties sąskaitų. Viskas priklauso koks jūsų verslas. Jeigu daug prekiaujate, tai aišku, kad per mėnesį išrašysite gerokai daugiau sąskaitų.

Kodėl naudinga turėti savo buhalterijos skyrių?

Visiems verslams ateina metas, kada verta turėti savo buhalterijos skyrių. Auga kompanija ir tiesiog finansiškai naudingiau samdyti savo buhalterius. Aišku, suprantama, kad visi dokumentai bus dar geriau tvarkomi ir jūs bet kada galėsite pasitarti su savo darbuotojais. Jeigu jums apskaitos paslaugos kainuo daugiau negu pusantro tūkstančio eurų sumą, tuomet verta pagalvoti apie savo buhalterį.

 

Jugma

8 657 64300

Konstitucijos pr. 12-202 Vilnius 09308

info@jugma.lt

jugma.lt

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *